2018 M. PARODOJE „AGROBALT“ AUKSO MEDALIUS PELNĖ ŽUK „LIETUVIŠKO ŪKIO KOKYBĖ“ ATSTOVAI

Kiekvienas tautinio paveldo, tradicinių maisto produktų gamintojas ir maisto pramonės idėjų autorius, dalyvaujantis tradicinėje parodoje „AgroBalt“, nekantriai laukia parodos atidarymo dienos – būtent tądien paaiškėja, kuris jų gaus aukso medalį. „AgroBalt“ medalių ir diplomų konkurso tikslas – gerinti ne tik žemės ūkio ir maisto produktų, bet ir kitokios žemės ūkio produkcijos kokybę, skatinti tradicinių ir regioninių produktų gamybą, skatinti jų konkurencingumą. Konkursui pasiūlytus eksponatus vertino speciali konkurso vertinimo komisija.

„AgroBalt 2018“ parodoje aukso medalius pelnė ŽŪK „Lietuviško ūkio kokybė“ atstovai:

  • Aukso medalį už išskirtinę produkto kokybę pelnė šamo filė su marinatu rinkinys, gaminamas „Žuvėjos“ (UAB „Baisogalos bioenergija“).
  • Už dėmesį sveikai mitybai aukso medalius gavo naminis virtos žuvies vyniotinis (AB „Išlaužo žuvis“) ir becukrė, natūralaus raugo, rankomis minkyta pilno grūdo ruginė duona (MB „Chotėjus“).
  • Aukso medalį už originaliausią pakuotės dizainą pelnė duonos rinkinys „Pusryčių duonelė“, gaminama UAB „Radviliškių kaimo kepyklos“ .

Gauti apdovanojimai suteikia galimybę ženklinti apdovanotus gaminius „AgroBalt“ ženklu, o „AgroBalt 2018“ parodos medalių atvaizdai gali būti naudojami produktų reklamai.

Comments are closed.